In de voorkamer van de galerie wordt met beschilderde stroken textiel een ruimte gecreëerd die gedurende de maand steeds zal veranderen. Het door de ramen invallende licht werkt in op deze door Jan Theun van Rees vervaardigde ruimte, zodat er een interactie ontstaat tussen de constructie en de locatie. De ruimte zal dus elk weekend en ander aanzien hebben. Het gehele proces wordt gedurende deze periode gefotografeerd.

Tegelijkertijd laat Jan Willem Maris op twee locaties in het gebouw vrij in de ruimte hangende constructies zien. Door licht en beweging wordt de ruimte afgetast en de gehele ruimte onderdeel van het werk. Daarnaast toont Maris een niet eerder geëxposeerde reeks gewassen inkt tekeningen en verwante schilderijen met, in meer of mindere mate, geabstraheerde binnenruimten.
9 februari 2025 - 2 maart 2025
One Wall Away
Herengracht 390
1016 CJ Amsterdam
www.onewallaway.com
Het werk is te bekijken vrijdag, zaterdag en zondag van 14.00 uur tot zonsondergang en op afspraak (06 81137025 / 06 45598637).
Er is werk te zien van
Jan Theun van Rees
Jan Willem Maris
Word voor 25 euro per jaar vriend van Fotoexpositie.nl en krijg een link op de voorpagina!




| a | b | c | d | e | f |
| g | h | i | j | k | l |
| m | n | o | p | q | r |
| s | t | u | v | w | x |
| y | z |
Fotoexpositie.nl is de website met informatie over exposities, fotografen en fotonieuws in Nederland.
Voor vragen en tips kun je ons bereiken op info@fotoexpositie.nl