De tentoonstelling Vorm en vaderland onderzoekt de relatie tussen design en de natiestaat.
terug naar informatie over de expositie
Naomi Harris, Mexican Father and Son, Brezno, Tsjechië, uit de serie EUSA, 2008-2015
Naomi Harris, Corn Dog Turlip Festival Orange City Iowa, uit de serie EUSA, 2008-2015, Naomi Harris
Charles Fréger, Evzones Greece uit de serie Empire, 2005
Charles Fréger, Gardehussar, Denmark uit de serie Empire, 2007
Charles Fréger, Grande Escorte Royale, Belgique, uit de serie Empire, 2006
Yasser Arafat draagt Keffiyeh sjaal, 2001 (foto: Remy Steinegger), copyright World Economic Forum (www.weforum.org) swiss-image.ch, via Wikimedia Commons. De keffiyeh sjaal die als symbool kwam staan voor de Palestijnen.
Word voor 25 euro per jaar vriend van Fotoexpositie.nl.
Wil je bijdragen aan het bestaan van Fotoexpositie.nl? Dan kan! Je kunt voor 25 euro per jaar vriend worden van Fotoexpositie.nl. Het beheren van Fotoexpositie.nl kost geld en vooral ook veel tijd. Met vele kleine financiële bijdragen is het mogelijk om dat werk voort te blijven zetten.
Je krijgt een vermelding onder het kopje vrienden op de voorpagina.
Fotografen die vriend worden kunnen op hun eigen pagina een gallery van foto's op laten nemen.
Goed plan? Stuur dan een e-mail te sturen naar vriendenvan@fotoexpositie.nl. Je ontvangt een factuur voor je bijdrage van 25 euro.
Fotoexpositie.nl is de website met informatie over exposities, fotografen en fotonieuws in Nederland.
Voor vragen en tips kun je ons bereiken op info@fotoexpositie.nl