In de Stevenskerk in Nijmegen is van 14 tot en met 30 oktober een foto-expositie te zien over Postduivenvereniging Prins Hendrik. Het verenigingsleven, de duiven, en met name de duivenmelkers zelf zijn onderwerp van de foto's van Charlotte van der Wiel.

De postduiven verdwijnen langzaam maar zeker en ongemerkt uit het stadsbeeld. Dit komt doordat de heren steeds ouder worden, en omdat de jonge generatie hobby's bezigt die minder tijdrovend en aan huis kluisterend zijn dan de duivensport. Postduivenvereniging Prins Hendrik telt in 2016, het jaar waarin de vereniging honderd jaar bestaat, dan ook nog maar een handjevol leden.
Reden genoeg voor Charlotte van der Wiel om dit fenomeen vast te leggen met haar camera. Dat deed zij twee jaar lang, waarna het tijd is om de heren op een welverdiend podium te zetten. Dat podium biedt de Stevenskerk, icoon van de stad, en misschien wel het herkenningspunt voor menig terugkerende duif.
De expositie start tijdens 024 Geschiedenis, dat van 14 t/m 16 oktober plaatsvindt op verschillende plekken in Nijmegen, en blijft te bezichtigen tot en met zondag 30 oktober. De officiële opening wordt verricht door Heleen Wijgers, directrice van de Stevenskerk, op zaterdag 15 oktober om 15.00 uur.
14 oktober 2016 - 30 oktober 2016
Stevenskerk
St. Stevenskerkhof 62
6511 VZ Nijmegen
024-3604710
info@stevenskerk.nl
www.stevenskerk.nl
De kerk is dagelijks geopend van 11 tot 17 uur.
Er is werk te zien van
Charlotte van der Wiel
Word voor 25 euro per jaar vriend van Fotoexpositie.nl en krijg een link op de voorpagina!



| a | b | c | d | e | f |
| g | h | i | j | k | l |
| m | n | o | p | q | r |
| s | t | u | v | w | x |
| y | z |
Fotoexpositie.nl is de website met informatie over exposities, fotografen en fotonieuws in Nederland.
Voor vragen en tips kun je ons bereiken op info@fotoexpositie.nl