In het kader van het 50 jarig jubileum van Fotoclub Lucifer organiseren zij een lezing over fine art fotografie door Mariëtte Aernoudts.

Mariëtte Aernoudts: Tijdens deze lezing neem ik jullie mee in mijn wereld van fine art fotografie. Mijn werk gaat verder dan het vastleggen van wat de camera ziet; het draait om het creëren van beelden die een gevoel, een verhaal of een unieke sfeer overbrengen. Of het nu gaat om een intens portret of de subtiele schoonheid van een dor blad of uitgebloeide bloem, ik zoek altijd naar de verbinding tussen mens en natuur. Mijn werk draait om het vinden van het bijzondere in het alledaagse, wat dichtbij ons is en het vastleggen van momenten die vaak onopgemerkt blijven.
Als fotograaf zie ik Photoshop als een belangrijk onderdeel van mijn artistieke proces. Het stelt me in staat om mijn creatieve visie tot leven te brengen en mijn foto's een eigen signatuur te geven. Tijdens deze lezing toon ik enkele beelden met voor en na mijn bewerkingen.
De lezing begint om 20.00 uur en de zaal is open vanaf 19.30 uur, de toegang is gratis.
22 november 2024 (20.00 uur)
D'n Boogerd
Servatiusstraat 6
5512 AJ Vessem
0497-592260
info@dnboogerd.nl
www.dnboogerd.nl
Het gemeenschapshuis is geopend maandag, dinsdag en donderdag van 10.00-16.00 uur, woensdag van 10.00-12.00 uur en maandag t/m donderdag ook vanaf 19.30 zonder een vaste sluitingstijd.
Er is werk te zien van
Mariëtte Aernoudts
Word voor 25 euro per jaar vriend van Fotoexpositie.nl en krijg een link op de voorpagina!



| a | b | c | d | e | f |
| g | h | i | j | k | l |
| m | n | o | p | q | r |
| s | t | u | v | w | x |
| y | z |
Fotoexpositie.nl is de website met informatie over exposities, fotografen en fotonieuws in Nederland.
Voor vragen en tips kun je ons bereiken op info@fotoexpositie.nl