Oud-hortulana Carla geeft op zondag 20 januari in het Westfries Museum te Hoorn, ter afsluiting van de expositi Indische Pracht, een lezing over tropische specerijen.

Om 11.30 uur ontvangst met koffie/thee en spekkoek in de Schutterijzaal, de lezing begint om 12.00 uur.
Aansluitend is er een rondleiding door Dennis A-Tjak, die de fotografische bloemportretten uit de expositie maakte. De portretten maakte hij in Indonesië, maar ook in de Hortus in Leiden. Deelname 10 euro incl. entree tot het museum. Graag aanmelden via c.koenjer@wfm.nl onder vermelding van naam, telefoonnummer en aantal deelnemers.
20 januari 2019
Westfries museum
Roode Steen 1
1621 CV Hoorn
0229-280028
info@wfm.nl
www.wfm.nl
Het museum is geopend dinsdag t/m vrijdag van 11.00-17.00 uur en zaterdag, zondag en feestdagen van 13.00-17.00 uur. Het museum is van 1 november tot 1 maart op maandag gesloten. Het museum is ook gesloten op koningsdag (27 april), eerste Kerstdag (25 december) en nieuwjaarsdag (1 januari) en maandag 21 augustus (Lappendag).
Er is werk te zien van
Dennis A-Tjak
Word voor 25 euro per jaar vriend van Fotoexpositie.nl en krijg een link op de voorpagina!



| a | b | c | d | e | f |
| g | h | i | j | k | l |
| m | n | o | p | q | r |
| s | t | u | v | w | x |
| y | z |
Fotoexpositie.nl is de website met informatie over exposities, fotografen en fotonieuws in Nederland.
Voor vragen en tips kun je ons bereiken op info@fotoexpositie.nl