| | |
| | Voorpagina > Exposities > JazzLives | JazzLives Jaap van de Klomp
| Periode 7 december 2008 - 1 februari 2009 Locatie Jazzclub Mahogany Hall Zeevangszeedijk 7a 1135 PZ Edam Contactinformatie telefoon: 0229-621496 fax: niet beschikbaar e-mail: kkoedam@quicknet.nl website: www.mahoganyhall.nl
|
| | Getoond worden foto‘s uit het gelijknamige boek van Jaap van de Klomp. De fotoÕs laten de graven zien van jazzlegendes als Duke Ellington, Lester Young, Charlie Parker en anderen, aangevuld met zijn verhaal over de speurtocht naar de graven. Scott Yanow neemt in het boek de biografieën voor zijn rekening, voorzien van foto‘s bij leven. Het boek is te koop tijdens de tentoonstelling; bij de opening geldt een speciale prijs. Daarnaast toont Van de Klomp jazzfoto‘s gemaakt in het Bimhuis.
Op zondag 7 december 2008, 15.30 uur, opent Anthon Beeke de tentoonstelling JazzLives. De tentoonstelling is te zien tot 1 februari 2009 en is alleen toegankelijk tijdens concertavonden.
| | >>> Terug naar de exposities startpagina | |
| |
|