Fotoexpositie.nl
Exposities
Fotografen
Opleidingen
Nieuwsbrief
Linkpartners


















Google
Voorpagina > Exposities > Pinhole fotografie
Pinhole fotografie
Erna ter Haar

Periode
16 januari 2010 - 3 april 2010

Locatie
Fotogalerie Kistemaker
Kerkstraat 6
7571 EE Oldenzaal

Contactinformatie
telefoon: 0541-531985, 06-54661387
fax: niet beschikbaar
e-mail: kistemaker@introweb.nl
website: www.fotogaleriekistemaker.nl

Erna ter Haar (01-06-1957) behaalde in 2006 haar AKI diploma (Hogeschool voor de kunsten) in Enschede richting fotografie. De 6 jarige deeltijdopleiding was voor haar een waardevolle periode waarover ze zegt: ‘In die jaren heb ik leren zien, daarvoor keek ik alleen maar.’

Fotografie en schilderen liggen voor Ter Haar dicht bij het elkaar. Ter Haar: ‘Fotografie is een vorm van schilderen met licht’. Bewust probeert ze met de pin-hole techniek grenzen te zoeken. Deze oude fototechniek maakt het mogelijk op een schilderachtige en vooral kleurrijke manier te fotograferen. Het is foto’s maken zonder lens. Pin-hole foto’s maak je in een lichtdichte doos met een gaatje zo klein als een speldeprik (=pinhole). ‘Het is fotografie met een knipoog naar het impressionisme’ volgens Ter Haar.

Kleur is de rode draad in haar werk, zowel letterlijk als figuurlijk. Haar beelden - zorgvuldig gekozen in haar directe omgeving - gaan over plekken / situaties waar mensen vaak achteloos aan voorbijgaan. Plekken die ‘gewoon’ heel bijzonder zijn.

Openingstijden van de galerie zijn dinsdag, woensdag en donderdag van 12.00-18.00 uur, vrijdag van 12.00-21.00 uur en zaterdag van 10.00-17.00 uur. De opening van de expositie is op zondag 16 januari 2010 om 17.00 uur.

>>> Terug naar de exposities startpagina
 















Suggesties    Adverteren    Contact    Disclaimer and Copyright